Prvňáčci, vítejte!

Aktualizováno: středa 13. září 2017 15:26 Zveřejněno: středa 13. září 2017 15:09

V pondělí 4. září začal opět nový školní rok! Pro 53 dětí to byl zároveň první školní den v opravdové škole. Za doprovodu rodičů právě tolik malých žáčků poprvé usedlo do školních lavic na naší škole. Tak jako každý rok i letos je v hezky vyzdobených třídách přivítaly "jejich" třídní učitelky D. Paráková a V. Šorfová. Prvňáčky přišly přivítat i paní ředitelka s paní zástupkyní a také paní starostka. Všem dětem popřály hodně úspěchů v novém prostředí. Noví žáčci odcházeli domů plni dojmů a s sebou si také odnášeli spoustu dárků. Přejeme všem novým školákům a jejich rodičům šťastné vykročení do "nové etapy" jejich života.

Mgr. D. Paráková