Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

3. B na Bumbálce

Aktualizováno: čtvrtek 21. červen 2018 6:26 Zveřejněno: čtvrtek 21. červen 2018 6:24

Týden od 11. do 15. června jsme netrávili ve školních lavicích, ale naším domovem byla v těchto dnech chata Bumbálka v Krkonoších. Měli jsme opravdu nabitý program. Chtěli jsme si co nejvíce užít tamní nádhernou přírodu, takže kromě sportovních soutěží – hod na cíl, postřehový závod, orientační běh…, jsme každý den zvládli ujít nějakou tu „túrku“.

Vyšplhali jsme na rozhlednu Šeřín, na rozhlednu Žalý, prošli jsme „tobogán“ lemovaný dřevěnými zvířátky, na Hucul farmě na Janově hoře jsme se projeli na koních.

Pestrý byl i večerní program. Po dobrém jídle a zápisu do deníků čekalo děti rozdávání medailí, diplomů a cen. Nesměl chybět táborák s opékáním buřtů, zpíváním a hraním na kytary a samozřejmě všemi očekávaná, strašidelná, noční stezka odvahy.

Všichni vše výborně zvládli a už se těšíme na příští rok. smile

Mgr. D. Staňková

Hledání