Prvňáčci poprvé ve škole

Aktualizováno: pondělí 17. září 2018 9:00 Zveřejněno: pondělí 17. září 2018 9:00

3. září vstoupili žáci 1. tříd základní školy Masarykovo náměstí poprvé do školy jako opravdoví školáci. Tento slavnostní den byl důležitý nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče a příbuzné, kteří s nimi tuto chvíli prožívali. Děti se ve svých třídách nejdříve seznámily se svými třídními učiteli, kteří se na ně moc těšili. Přes prázdniny pro ně vyzdobili třídy a připravili množství pomůcek a her. Prvňáčky ve škole přivítala také paní starostka města Přelouče, paní ředitelka a paní zástupkyně. Všichni našim milým prvňáčkům přejeme co nejvíce úspěchů, spokojenosti a nových kamarádů!

Mgr. P. Hájková