Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Konec školního roku je ve znamení výletů

Aktualizováno: úterý 18. červen 2019 17:38 Zveřejněno: úterý 18. červen 2019 10:02

Třída 3. B se vydala do Botanicusu Ostrá u Lysé nad Labem. Ve vesničce řemesel si každý zakoupil groše, za které si mohl vyzkoušet výrobu mýdla, ručního papíru, svíčky, provazu, loutky, misky z keramiky či rýžování zlata. Někteří „zjišťovali“, kolik síly je potřeba k ražbě mince, jiní „nakukovali“ do drátenické dílny nebo stříleli z luku. V hodovní síni si pak celá třída pochutnala na pokrmech z produkce ekologických zahrad. Na závěr si prohlédla bylinné zahrady a proběhla se v malém bludišti.

Nechybělo společné foto. Na něm je poznat, že i v chladném květnu byly dny teplé a slunečné.

Při cestě zpět jsme ještě navštívili Ekocentrum Huslík. Je to záchranná stanice na kraji Poděbrad v lesích, která poskytuje pomoc zraněným volně žijícím živočichům, pečuje o ně a vrací je zpět do přírody.

Den, na který se celá třída těšila, se vydařil.

Mgr. M. Černohlávková

 

 

Hledání