Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Sportovní den

Aktualizováno: středa 19. červen 2019 14:51 Zveřejněno: středa 19. červen 2019 14:48

Žáci naší školy  moc dobře vědí, že škola není jen učení a sezení v lavicích. K životu naší školy patří totiž množství projektů, kulturních a sportovních akcí. Sportovní den je u dětí jednou z nejoblíbenějších událostí roku. Mohou si ověřit své dovednosti v různých sportovních disciplínách. Na jednotlivých stanovištích si děti letos vyzkoušely zdolat např. překážkovou dráhu, člunkový běh, hod na cíl, skok do dálky, hod na koš či ping pong. Nejlepší výkony byly dětem zapsány. Ve třídách poté proběhlo závěrečné vyhodnocení ze všech disciplín. Za sportovní nasazení patřila dětem velká pochvala a odměna. Věříme, že aktivní pohyb zůstane samozřejmou součástí jejich každodenního života.

Mgr. P. Hájková

 

Hledání