Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Adaptační kurz pro šesťáky II

Aktualizováno: čtvrtek 3. říjen 2019 12:17 Zveřejněno: úterý 1. říjen 2019 14:37

Celkem 47 dětí ze dvou tříd vystřídalo ve středu 11. září první partu v rekreačním středisku Zderaz, aby se všichni lépe poznali, neboť k nám přišlo mnoho nových žáků ze základních škol Břehy, Semín, Lipoltice a Zdechovice.

Počasí nám přálo, mohli jsme tedy většinu seznamovacích a bojových her hrát venku – v lesích a na loukách v okolí Zderazu. A tak zatímco jsme si zapamatovávali všechna nová jména a tváře, soutěžili jsme v disciplínách tělovýchovných (hod na cíl, rychlost a bystrost, rovnováha těla, pružnost, hbitost...), matematických i paměťových. Pro zpestření jsme navštívili nedalekou záchrannou stanici a ekocentrum Pasíčka, kde bylo zblízka k vidění mnoho zvířat z naší přírody, hlavně ale zaujalo velmi poutavé povídání k těmto ptákům a savcům. Večer jsme si opekli buřty, zazpívali u táboráku, vyzkoušeli odvahu a výdrž žáků i učitelů při noční hře.

V pátek jsme se vrátili zpět do Přelouče. Snad si už pamatujeme všechna jména a hlavně všichni nováčkové si našli své kamarády a započali nová přátelství.

učitelé kurzu Veronika Pokorná, Magda Bucanová, Martin Bulušek a psycholožka Pavla Jadrná

Hledání