Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

HIGHVIBES Tour 2019/2020 BEZ MASKY

Aktualizováno: středa 16. říjen 2019 16:55 Zveřejněno: středa 16. říjen 2019 16:51

Po dvou letech se k nám opět vrátila kapela HIGHVIBES, která přijela s novým turné BEZ MASKY. Skupina svou hudbou oslovuje dnešní generaci dětí a mladých lidí a sdílí s nimi hodnoty přátelství, vzájemné pomoci, upřímnosti a vztahů bez přetvářky.

Autorem projektu „Na vlnách přátelství“ je zpěvák kapely Marek Vicany, který se věnuje skládání hudby a zároveň je lektorem v programu Zdravá mládež, zabývajícím se etickými problémy mládeže.

Spolu s tanečníkem a zpěvákem Jamalem předkládají posluchačům své osobní zkušenosti se šikanou a vedou děti k uvědomění si povrchní tváře internetu, k osobní odpovědnosti a skutečným životním hodnotám.

Program vznikl ve spolupráci s Linkou bezpečí, která letos slaví 25. výročí založení.

Děti si koncert báječně užily. Povídalo se o věcech vážných, zpívalo se, tančilo i skákalo a atmosféra byla jako na správném rockovém koncertě. Skvělé spojení zábavy a poučení.