HIGHVIBES Tour 2019/2020 BEZ MASKY

Aktualizováno: středa 16. říjen 2019 16:55 Zveřejněno: středa 16. říjen 2019 16:51

Po dvou letech se k nám opět vrátila kapela HIGHVIBES, která přijela s novým turné BEZ MASKY. Skupina svou hudbou oslovuje dnešní generaci dětí a mladých lidí a sdílí s nimi hodnoty přátelství, vzájemné pomoci, upřímnosti a vztahů bez přetvářky.

Autorem projektu „Na vlnách přátelství“ je zpěvák kapely Marek Vicany, který se věnuje skládání hudby a zároveň je lektorem v programu Zdravá mládež, zabývajícím se etickými problémy mládeže.

Spolu s tanečníkem a zpěvákem Jamalem předkládají posluchačům své osobní zkušenosti se šikanou a vedou děti k uvědomění si povrchní tváře internetu, k osobní odpovědnosti a skutečným životním hodnotám.

Program vznikl ve spolupráci s Linkou bezpečí, která letos slaví 25. výročí založení.

Děti si koncert báječně užily. Povídalo se o věcech vážných, zpívalo se, tančilo i skákalo a atmosféra byla jako na správném rockovém koncertě. Skvělé spojení zábavy a poučení.