Vánoční turnaj ve šplhu

Aktualizováno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:50 Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:50

Jako každý rok, tak i letos se naše škola zúčastnila Vánočního turnaje ve šplhu, který se konal v tělocvičně Základní školy v Řečanech nad Labem. Letošní ročník byl jubilejní - 20tý.

Soutěžilo se po třídách v kategoriích chlapci, dívky. Ostatní žáci, kteří zrovna nesoutěžili, se mohli zúčastnit různých doplňkových soutěží o drobné ceny.

Po skončení soutěží ve šplhu vystoupil místní taneční kroužek děvčat. A vzápětí následovala mikulášská nadílka, kde každý účastník turnaje dostal balíček se svačinou ve formě jablka, sušenky a džusu.

Nakonec proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů. Před všemi nastoupenými soutěžícími byli vyhlášeni 3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci v každé kategorii. Naše škola si vedla velmi dobře a ziskem dvou prvních, pěti druhých a jednoho třetího místa skončila celkově na druhém místě za vítěznou domácí školou. Určitě se s radostí zúčastníme i příštího ročníku.

Mgr. L. Zmítková