Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Vánoční turnaj ve šplhu

Aktualizováno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:50 Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:50

 

Jako každý rok, tak i letos se naše škola zúčastnila Vánočního turnaje ve šplhu, který se konal v tělocvičně Základní školy v Řečanech nad Labem. Letošní ročník byl jubilejní - 20tý.

Soutěžilo se po třídách v kategoriích chlapci, dívky. Ostatní žáci, kteří zrovna nesoutěžili, se mohli zúčastnit různých doplňkových soutěží o drobné ceny.

Po skončení soutěží ve šplhu vystoupil místní taneční kroužek děvčat. A vzápětí následovala mikulášská nadílka, kde každý účastník turnaje dostal balíček se svačinou ve formě jablka, sušenky a džusu.

Nakonec proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů. Před všemi nastoupenými soutěžícími byli vyhlášeni 3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci v každé kategorii. Naše škola si vedla velmi dobře a ziskem dvou prvních, pěti druhých a jednoho třetího místa skončila celkově na druhém místě za vítěznou domácí školou. Určitě se s radostí zúčastníme i příštího ročníku.

Mgr. L. Zmítková

Hledání