Zprávy ze sportu

Aktualizováno: čtvrtek 19. prosinec 2019 17:03 Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 17:03

Florbal

Po vítězství v okrskovém kole se zúčastnili osmáci a deváťáci okresního kola ve florbalu. Turnaj probíhal v Pardubicích v nafukovací hale na Dukle. Ačkoliv chlapci bojovali jako lvi, postup ze skupiny mezi nejlepší 4 týmy jim 16 sekund před koncem rozhodujícího utkání těsně unikl. Celkově pak chlapci obsadili 6. místo. Pochvala všem za bojovnost a vzornou reprezentaci školy.

Futsal

Každoroční futsalový turnaj v Moravanech přilákal tentokrát žáky z pěti škol okresu Pardubice. Přestože naši chlapci ani jednou nezvítězili, začíná se blýskat na lepší časy.

Turnaj byl totiž vypsán především pro žáky 8. a 9. tříd, ale v naší sestavě nastupovalo pět hráčů ze sedmých tříd. Proto jsou těsné porážky 2:3, 0:2 a 3:4 velmi přijatelné. Pouze fotbalová škola z Ohrazenic nás porazila 5:1.

Mgr. M. Bulušek