Vánoční překvapení pro prvňáčky

Aktualizováno: pondělí 20. leden 2020 17:10 Zveřejněno: pondělí 20. leden 2020 17:10

V posledním adventním týdnu navštívili prvňáčci  Divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze. Představení „Štědrý den u Spejblů“ bylo plné veselých příhod a překvapení. Jak asi mohou probíhat Vánoce, když jejich přípravu mají na starosti pan Spejbl s Hurvínkem! Děti si užily spoustu legrace a načerpaly opravdovou vánoční pohodu. Pro většinu z nich bylo také překvapením, že jsou Spejbl, Hurvínek a jejich kamarádi vlastně loutky. Herci s loutkami během představení vyšli do přední části pódia. Děti tak viděly, jak se loutky ovládají. Po představení si prvňáčci prohlédli výstavu loutek, která je součástí divadla. Po vydatné svačince a nákupu drobných suvenýrů jsme se všichni spokojení a vánočně naladění vrátili zpět do Přelouče.