Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Informace ke školním emailům

Aktualizováno: sobota 19. září 2020 6:40 Zveřejněno: úterý 8. září 2020 16:25

Pro účely výuky byla každému žákovi vytvořena emailová adresa (obvykle ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), žáci email obdrželi s jednorázovým heslem pro přihlášení (heslo je nutné si při prvním přihlášení změnit a musí obsahovat kombinaci velkých a malých písmen a číslic). Heslo si zapamatujte (případně si ho poznamenejte na bezpečné místo). Pokud se nemůžete přihlásit a požádáte o změnu hesla, správce vygeneruje heslo nové a předá ho třídnímu učiteli.

Přihlašujete se na www.office.com. Jedná se o webovou verzi kancelářského balíku MS Office, součástí je emailová aplikace Outlook, textový editor Word, tabulkový editor Excel, prezentační program PowerPoint, program pro týmovou spolupráci Teams.

Hledání