Rozloučení s deváťáky

Aktualizováno: středa 1. červenec 2020 12:13 Zveřejněno: středa 1. červenec 2020 12:13

Předposlední červnový den proběhlo netradiční slavnostní rozloučení s žáky devátých ročníků. Třídy 9. A paní učitelky L. Horychové a 9. B paní učitelky M. Skálové se nezávisle po sobě sešly v knihovně školy, aby zde, alespoň symbolicky, završily devítiletou školní docházku. Rozloučení doprovázela hudba, kterou si žáci sami předem zvolili a na interaktivní tabuli se objevila fotografie třídy. Po projevech paní učitelky třídní a paní ředitelky zazněla píseň jejich mladší spolužačky. Všichni jsme se zase rádi, i když jen na chvilku, společně potkali.

Přejeme všem hodně zdraví a úspěchů při studiu na středních školách.