Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Třídíme odpady - projekt Recyklohraní

Aktualizováno: čtvrtek 1. březen 2018 17:37 Zveřejněno: středa 26. srpen 2015 19:07

Naše škola je zapojena do školního recyklačního programu Recyklohraní. Program pořádají neziskové společnosti ASEKOLECOBAT EKO-KOM, které zajišťují sběr a recyklaci vysloužilých elektrozařízení, baterií a obalů.V rámci tohoto projektu byly obě budovy školy vybaveny sběrnými nádobami na použité baterie a drobná elektrozařízení.

Žáci mohou nosit do školy nepotřebné drobné elektrospotřebiče např. staré mobilní telefony, kalkulačky, MP3 přehrávače, radiobudíky, walkmany, fotoaparáty, rychlovarné konvice, žehličky, holící strojky, elektronické hračky, digitální hry, drobné počítačové vybavení a baterie. Mohou se také zapojit do zábavných her a soutěží, výtvarných či fotografických úkolů a kvízů z oblasti třídění a recyklace odpadů, které organizátoři projektu zadávají. Za nasbíraný elektroodpad a splněné úkoly získá naše škola body, za něž žákům budeme moci pořídit různé učební pomůcky, hry i vybavení pro volný čas. 

Do projektu se mohou zapojit i rodiče. Máte-li doma vybité baterie či vysloužilé drobné elektrospotřebiče, věnujte je svým dětem. Zajistíte tak recyklaci nepotřebných předmětů a svým dětem pomůžete získat body na nákup odměn.

Hledání