Projekt pro zdraví - Ovoce do škol

Aktualizováno: úterý 30. srpen 2016 16:30 Zveřejněno: úterý 15. září 2015 16:37

V rámci projektu „Ovoce a zelenina do škol“ jsme v letošním školním roce pro žáky rozšířili nabídku zdravých potravin o ovoce a zeleninu, kterou dostávají v podobě svačinových balíčků. Dětem je určeno čerstvé ovoce a zelenina, ovocné protlaky, přírodní a zeleninové šťávy bez konzervantů a dochucovadel. Tento projekt je hrazen z prostředků Evropské unie a Státního zemědělského intervenčního fondu – je zcela zdarma. Dodavatelem pro naši školu se stala firma Gira fruit s.r.o., Svatá Kateřina. V anketě Cena Rodiny získal zmíněný projekt 1. místo v kategorii Školní cena.

Tato nabídka jistě přispěje k dalšímu utužování zdraví našich dětí.