Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Informace z výchovného poradenství

Aktualizováno: čtvrtek 29. říjen 2020 6:51 Zveřejněno: čtvrtek 29. říjen 2020 6:51

 

Úřad práce v Pardubicích je zatím pro veřejnost otevřen, takže funguje i Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání (IPS).

Na pracovišti IPS v Pardubicích je možno sjednat si schůzku s paní Věru Říhovou, v Přelouči s Kristýnou Pospíšilovou, které nabízejí individuální konzultace - zejména pro žáky 9. tříd, kteří chtějí pomoci s volbou střední školy.

S realizací burz škol v Pardubickém kraji – Schola Bohemia v Ideonu a burzou pořádanou Krajskou hospodářskou komorou v Enteria aréně se zatím počítá. Termíny jsou stanoveny na 6. a 7. listopadu resp. 11. listopadu 2020.

Totéž platí pro Burzu OU a praktických škol na Úřadu práce v Pardubicích (pro žáky s SPU, žáky ze speciálních škol, žáky vycházející z nižších než 9. ročníků): Termín je stanoven na 4. prosince 2020.

Hledání