Informace z výchovného poradenství

Aktualizováno: čtvrtek 29. říjen 2020 6:51 Zveřejněno: čtvrtek 29. říjen 2020 6:51

Úřad práce v Pardubicích je zatím pro veřejnost otevřen, takže funguje i Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání (IPS).

Na pracovišti IPS v Pardubicích je možno sjednat si schůzku s paní Věru Říhovou, v Přelouči s Kristýnou Pospíšilovou, které nabízejí individuální konzultace - zejména pro žáky 9. tříd, kteří chtějí pomoci s volbou střední školy.

S realizací burz škol v Pardubickém kraji – Schola Bohemia v Ideonu a burzou pořádanou Krajskou hospodářskou komorou v Enteria aréně se zatím počítá. Termíny jsou stanoveny na 6. a 7. listopadu resp. 11. listopadu 2020.

Totéž platí pro Burzu OU a praktických škol na Úřadu práce v Pardubicích (pro žáky s SPU, žáky ze speciálních škol, žáky vycházející z nižších než 9. ročníků): Termín je stanoven na 4. prosince 2020.