Tělocvična s posilovnou

Aktualizováno: úterý 1. září 2015 16:39 Zveřejněno: středa 26. srpen 2015 18:01

Naše školní tělocvična byla otevřena začátkem září 1998. Odpadlo tak neustálé pendlování mezi přeloučskou Sokolovnou a Orlovnou, kam až dosud chodili všichni žáci na hodiny tělesné výchovy. Je sice malá, ale zato útulná. Nechybí zde veškeré sportovní ani tělovýchovné vybavení, basketbalem počínaje a gymnastikou konče.
Ve sklepních prostorách budovy je nádherná prosklená místnost, zvaná posilovna. Její interiér by nám mohlo závidět kdejaké fitcentrum. Na několika moderních strojích si pravidelně při hodinách TV utužují zdraví žáci 8. a 9. ročníků, zájemci pak navíc 1x týdně navštěvují kroužek kondiční kulturistiky.

Tělocvična Posilovna