Interaktivní učebna ICT

Aktualizováno: čtvrtek 1. březen 2018 16:53 Zveřejněno: středa 26. srpen 2015 18:03

Ve školní budově č. 45 – tzv. „staré budově“ si na 20 starších počítačích žáci procvičují pravopis mateřského jazyka, mluvnici, slovíčka a tematické okruhy dvou cizích jazyků – německého a anglického.
V březnu 2008 jsme ze sponzorských darů zakoupili interaktivní tabuli, k tomu z rezervního fondu dataprojektor a notebook. V současné době vybavujeme třídu interaktivními učebnicemi a vhodnými programy pro 1. a 2. st. Malí i velcí tak mohou v učebně pracovat ve skupinách – na počítačích, s interaktivní tabulí nebo plnit zadané úkoly v lavicích. I ti největší spáči ožijí při práci s interaktivní tabulí. Hlásí se, protože chtějí učivo doplnit, domalovat, přemístit, něco vytvořit.
Všem sponzorům děkujeme!