Učebna hudební výchovy

Aktualizováno: čtvrtek 1. březen 2018 16:54 Zveřejněno: středa 26. srpen 2015 18:05

Již nějakou dobu je na naší škole vybudována nová učebna hudební výchovy. Třída je vybavena podle vzoru některých západoevropských škol, ve kterých se neučí v klasických školních lavicích. Žáci zde mají pohodlné polstrované židle a koberec a mají tak větší prostor pro svou seberealizaci – mohou pracovat po skupinkách a například spojit zároveň hudbu s tancem. K hudebnímu doprovodu je zde připraven klavír, kytara a Orffovy nástroje. K poslechu hudebních ukázek slouží DVD přehrávač a HI-FI věž. Prostředí třídy motivuje žáky k další práci.