Odborné učebny

Aktualizováno: čtvrtek 27. srpen 2015 17:26 Zveřejněno: úterý 25. srpen 2015 15:10

Škola disponuje kromě kmenových tříd i odbornými učebnami pro výuku výchov, jazyků, zeměpisu, fyziky, chemie a přírodopisu. Jsou tu dvě počítačové učebny, které jsou využívány nejen k výuce informatiky, ale i v běžné výuce v rámci jednotlivých předmětů.

Tělesná výchova má k dispozici tělocvičnu, posilovnu s kvalitním vybavením a prostor s pingpongovým stolem. Pro výuku atletiky a míčových her škola může využívat městský sportovní areál.

Ve škole je také knihovna s interaktivní tabulí, která slouží v pravidelných půjčovních časech a pro trávení volného času žáků byla vybavena keramická dílna (hrnčířský kruh, keramická pec).

Učebny prvního stupně

Prohlédnout