Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Výlet družiny

Aktualizováno: pondělí 11. červen 2018 7:58 Zveřejněno: pondělí 11. červen 2018 7:56

V pátek 1. června jsme s dětmi ze školní družiny oslavili dětský den vyjížďkou výletní lodí Arnošt v Pardubicích. Počasí nám od samého začátku nepřálo. Začalo pršet už při odjezdu od školy. Situace se ještě zhoršila při nástupu na loď. Strhla se bouřka a velký déšť. I přes nepřízeň počasí jsme si s dětmi užili cestu přes plavební komoru, kde je loď přepuštěním vody z horní hladiny vyzvednuta. Po této zajímavé části se pluje kolem soutoku s řekami Chrudimkou a Loučnou i volnou přírodou. Během plavby se nám naskytl pohled na hrad Kunětická hora.

Měli jsme v plánu pro děti soutěž související s plavbou, sledováním řeky a okolí, ta bohužel nevyšla pro nepřízeň počasí. Malou satisfakcí byla pro děti kopečková zmrzlina, kterou si na lodi mohly za statečnost zakoupit.

Plavba byla díky podmínkám opravdu dobrodružná a nevšední. Výlet jsme si i tak moc užili a těšíme se zase někdy na další.

M. Schreinerová, ved. vych.

 

 

Hledání