Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Novinky ze školní družinky

Aktualizováno: čtvrtek 29. říjen 2020 6:50 Zveřejněno: čtvrtek 29. říjen 2020 6:39

Máme tu podzim a školní družina jásá. Barvy podzimu jsou pro tvoření jako dělané. Rádi tvoříme z přírodnin (teď používáme žaludy, kaštany, vylisované listy či šišky ze stromů). Pomalu se také blíží dětmi tolik oblíbený Halloween. Rádi bychom výtvarně zpracovávali dýně, vyráběli různé strašáky a pavouky.

Naše společné tvoření probíhá v příjemném prostředí. Oddělení se mohou pyšnit novými pohovkami, které jsou perfektní pro odpolední odpočinek. Pro chvilkový oddych děti rády využívají nově zapojené počítače plné naučných her. Za hezkého počasí trávíme čas i venku. Pro tuto příležitost skvěle slouží nově zrekonstruovaný školní dvůr, kde přibyla krásně vybarvená plocha s herními prvky.

Tímto bychom rádi poděkovali za veškeré vybavení, jež nám do jednotlivých oddělení přibylo.

Provoz ŠD v do koronaviru

Aktualizováno: středa 1. červenec 2020 12:20 Zveřejněno: středa 1. červenec 2020 12:18

Provoz školní družiny v době koronaviru byl poněkud omezen. Ranní družina nefungovala, odpolední byla do 16 hod. Děti byly rozděleny do skupinek maximálně do 15ti dětí, skupiny se nesměly promíchávat. V družince pokračovaly v těch třídách, ve kterých probíhala dopolední výuka. Protože jsme nesměli do svých družinových oddělení, bylo zabavení dětí náročnější . Hráli jsme jen některé stolní hry, tvořili jsme z papíru , četli jsme si pohádky . Při hrách jsme dodržovali hygienická nařízení. K velké radosti dětí jsme měli ve třídách k dispozici interaktivní tabule, na kterých jsme mohli hrát vědomostní i zábavné hry.

Na oběd jsme měli upravený časový rozvrh tak, aby se skupinky dětí nepotkávaly. Každá skupina měla vyhrazený svůj koutek na oběd i toaletu .

Děti zodpovědně dodržovaly hygienická pravidla i nařízení, patří jim pochvala..

Základy první pomoci

Aktualizováno: pondělí 3. únor 2020 7:43 Zveřejněno: pondělí 3. únor 2020 7:43

22. ledna se ve školní družině uskutečnila beseda první pomoci. Zdravotnice seznámila děti se základy první pomoci a s řadou dalších užitečných rad. Na závěr besedy se děti s pomocí paní zdravotnice seznámily s prevencí před chřipkou.

Kateřina Nečasová ŠD

Náhled obrázku

Mikulášská v Jakub klubu

Aktualizováno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:56 Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:50

2. prosince byla naše školní družina pozvaná na Mikulášskou nadílku do Jakub klubu. Přišel Mikuláš, andělé i čerti. Některé děti polekal, ale vzápětí je anděl odměnil malou sladkostí. Mikulášská nadílka se vyvedla a děti Mikuláši slíbily, že budou hodné. Tak snad to dodrží.

Děkujeme Jakub klubu za hezké odpoledne.

K. Nečasová, ŠD

Med v ŠD

Aktualizováno: pondělí 18. listopad 2019 7:18 Zveřejněno: pondělí 18. listopad 2019 7:12

V měsící říjnu proběhla v naší školní družině beseda o medu, kterou připravila paní Jarolímová. Dětem se beseda velice líbila a paní Jarolímovou pojmenovaly „babička medařka“. Moc děkujeme.

K. Nečasová, ŠD

Hledání