Školní slavík 2018

Aktualizováno: pondělí 21. květen 2018 15:20 Zveřejněno: čtvrtek 17. květen 2018 9:28

Ve středu 18. dubna ve 14 hodin naši učebnu hudební výchovy zaplnilo 63 soutěžících z 1. - 8. třídy, jejich kamarádi a rodiče. Do školního kola postoupili nejlepší zpěváci jednotlivých tříd, aby změřili síly mezi sebou v 7 kategoriích. Po slavnostním zahájení jsme se všichni rozcvičili, rozezpívali, rozfandili a „superslavík“ mohl začít. Všichni se vzájemně podporovali, někteří předvedli skvělé výkony bez viditelných známek trémy, některým velké publikum roztřáslo malinko hlas. Bylo těžké vybírat jen prvního, druhého a třetího, proto byla udělena v každé kategorii zlatá, stříbrná a bronzová pásma za nejlepší výkony. Ačkoli soutěž trvala více než dvě hodiny, i malí zpěváčkové vydrželi poslouchat své starší spolužáky a domů se nikomu nechtělo……. Všem zpěváčkům přejeme, ať je zpěv a dobrá nálada provází další roky a všem oceněným blahopřejeme!!!

Mgr. V. Pokorná