Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Zderaz - kurz se sportovním zaměřením

Aktualizováno: úterý 18. červen 2019 17:44 Zveřejněno: úterý 18. červen 2019 17:41

První týden v červnu jsme vyrazili (4. AB) na kurz se sportovním zaměřením na Zderaz u Skutče. Program na celý pobyt byl velice nabitý a tak jsme hned po ubytování a obědě šli prozkoumat okolí a splnit první úkol - postavit domečky pro lesní zvířátka.

V následujících dnech nás čekaly další ne vždy nejednoduché úkoly a soutěže např. postřehový a orientační závod, návštěva skalních obydlí, celodenní výlet do Toulovcových maštalí. Velice se nám líbila návštěva Policie ČR, která přivezla služební psy a předvedla nám jejich využití u policie. Mohli jsme se vyfotit na policejní motorce, dozvěděli jsme se něco o kyberšikaně a na závěr jsme si vyzkoušeli brýle simulující různé situace.

Počasí nám po celý pobyt přálo, a tak došlo i na opékání buřtů, diskotéku a koupání v místní nádrži. Každá soutěž byla při večerním vyhlašování odměněna diplomem a drobnou cenou. Pobyt se nám moc líbil a velice jsme se ho užili ;-)

Mgr. L. Zmítková

Hledání