Vánoční koncert

Aktualizováno: pondělí 20. leden 2020 15:40 Zveřejněno: pondělí 20. leden 2020 15:40

Ve středu 18. prosince byl v Občanské záložně na programu vánoční koncert pro naše žáky. Paní učitelka Veronika Pokorná si se svými pěveckými sbory připravila krásné pásmo českých i zahraničních vánočních písní. Zpěváci byli doprovázeni klavírem nebo si sami zahráli na rytmické nástroje. Bloky písní byly střídány tanečními vystoupeními místní ZUŠ a děti si vyslechly i koledy v podání dechového kvintetu. Všem se program velice líbil a účinkující byli na závěr odměněni dlouhotrvajícím potleskem.