Revue z kufru

Aktualizováno: pondělí 18. listopad 2019 17:47 Zveřejněno: pondělí 18. listopad 2019 17:47

Děti zažily 23. října kouzelné dopoledne. Do školy totiž přijela z Prahy se   svým loutkovým divadlem Narcis pravnučka slavného loutkoherce Matěje Kopeckého a spolu se svým kolegou Josefem Veselským předvedli dětem mnoho krásných loutek. Představení nevyprávělo žádnou souvislou pohádku, šlo o hudebně naučnou revue, ve které se děti seznámily s loutkami a s tím, co loutky dovedou (např. hrály na různé hudební nástroje, zpívaly, cvičily a dělaly různé veselé kousky). Loutky chodily i mezi děti, takže malí diváci měli možnost si loutky " osahat " . Před koncem programu se některé děti zapojily do představení a samy si vyzkoušely, jak se loutky ovládají. Dětem se vystoupení velice líbilo a odměnily loutkoherce nadšeným potleskem.

Mgr. D. Paráková