Informace

Vážení rodiče,

celá naše škola plně sdílí výhrady a názory, které vyústily v rozhodnutí o nadcházející stávce. Zásadně nám vadí snižování PHmax (maximální týdenní počet hodin vyučování). Nejen jako pedagogy, ale i jako rodiče, nás znepokojuje omezení možnosti diferencovaného přístupu ke vzdělávání a poskytování individuální péče žákům.

Zároveň nás trápí myšlenka na omezení finančních prostředků pro asistenty, školní psychology, školníky a kuchařky. Tyto klíčové role jsou nenahraditelné pro bezproblémový chod školy a vzdělávání našich žáků.

Kromě výše zmíněných obav nás také znepokojuje potenciální nedostatek prostředků pro modernizaci školních zařízení a technologií, což by mohlo ovlivnit kvalitu výuky a přípravu žáků.

Přesto jsme se rozhodli nepřerušit náš provoz a umožnit žákům a jejich rodinám setrvání ve vzdělávacím procesu v naší škole. Věříme, že vzdělání našich žáků je pro nás tou nejvyšší prioritou. Budeme se i nadále snažit o maximální poskytnutí péče a podpory pro jejich vzdělávání.

Rádi bychom vás informovali o plánované stávce školní jídelny. V důsledku této stávky nebude školní jídelna schopna poskytnout obědy pro naše žáky. Proto bychom vás chtěli požádat, abyste svým dětem přibalili větší svačinu nebo dokonce dvě svačiny, které jim poslouží místo oběda.

 

Vedení školy, pedagogičtí a nepedagogičtí pracovníci školy

 

Mgr. Lenka Zmítková

Strana 1 z 5

Adresa

Základní škola Přelouč

Masarykovo nám. 45

okres Pardubice, 535 01  Přelouč

IČ: 48160831, ID: bbmmrsn

 

Kontakty

Kancelář: tel. +420 466 958 826

Ředitelna: tel. +420 466 953 156

Školní družina: tel. +420 466 672 127

e-mail: kancelar@zsmn.cz

 

Úřední hodiny

Kancelář:

Pondělí - čtvrtek: 8:00 - 15:00

Pátek: 8:00 - 12:00